Ev Tadilatı İzmir

EV TADİLATI

Ev tadilatı yaptırarak evinizin görünümünü değiştirmek, evinizi yenilemek istiyorsanız tek tek ustaları arayarak ya da bir tane usta bulup onun tanıdıklarıyla iş yaparak genellikle hüsranla sonuçlanan bir tadilat süreci yaşama ihtimaliniz çok yüksek. Hatta bazı ustalar her konuda profesyonel olduklarını iddia ederek neredeyse bütün işleri kendileri yapmaya çalışırlar. Öncelikle bu şekilde çalışan firma veya ustalardan uzak durmanız gerektiğini size hatırlatmak isteriz. Sonuçta yapılacak iş el yatkınlığı ve sürekli tekrarla gelişecek bir deneyim istemektedir. Konusunda uzman ustalarlı sadece uzmanlık konularında çalıştırarak en sorunsuz şekilde işimizi bir an önce fakat dikkatten taviz vermeden teslim etmek öncelikli amacımızdır.

Ev tadilatında ayrı ayrı kişilerle uğraşmak istemiyorsanız ve en önemlisi işinin arkasında duracak bir firma arıyorsanız eğer size tek bir muhatap sunarak, evinizin veya ofisinizin tesisattan son kat boyasına kadar aklınıza gelecek bütün ev tadilat hizmetini sunmaktayız

Evinize Tadilat Yaptırmayı Düşünüyorsanız Bunun Keşif Süreci ve Planlaması Nasıl Yürütülür?

Ev, daire, ofis veya işyeri komple tadilatı yapılmadan önce mutlaka keşif yapılması gereklidir. Dikkatli bir şekilde sizi de dinleyerek ölçü alınır. Aynı zamanda komple tadilat yapılacak alan incelenir. Keşif için mutlaka uzman bir ekip sizi ziyaret eder. Komple tadilat yapılacak ev dikkatle ev sahibiyle birlikte incelenir. İstekler ve ihtiyaçlar belirlenir.  İhtiyaca göre belirlenecek hizmetler asma tavan, boya, alçı, alçıpan duvar ve tavan işleri, lamine veya laminant parke, mutfak, banyo, elektrik sistemi, sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı, dolaplar,mutfak, banyo, odalar gibi bir çok tadilat konuları incelenir ve yenileme işlemleri üzerinde konuşulur. İhtiyaçlara ve bütçeye göre belirlenen tadilat dekorasyon konuları dikkatlice not alınır. Öncelikle 2 boyutlu olarak proje çıkartılır ve bunun üzerinden fiyat çalışması yapılarak size sunulur. Düşündüğünüz komple tadilat için bütçenize de uygunsa 3d ile görselleştirme aşamasına geçilir. Son hali verildiğinde işe başlamak için gerekli izinler alınır ve bütün ödeme detayları da çıkartılarak komple tadilat işleri başlar.

Bütün fiyatların detaylı olarak size sunulmasıdır. Bazı durumlarda iç mimarlık hizmetleri için sizden ekstra ücret talep edilebilir. Bu da teklifin içinde yer alacaktır.


İstenilen işlemlere göre maliyet ve masraflar göz önünde bulundurularak bütçeye uygun fiyatlandırma yapılmaktadır.


0232 347 77 01 veya 0552 207 77 01 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz veya buraya tıklayarak iletişim formunu doldurabilirseniz biz sizi arayarak uygun bir randevu tarihi kararlaştırabiliriz.