Ücretsiz Keşif

KEŞİF VE TADİLAT SÜRECİ NASIL İLERLER?

TADİLAT NASIL YAPILIR? NASIL BİR SÜREÇ SİZİ BEKLEMEKTEDİR?

Ev Ofis İş Yeri Mağaza Dükkan Tadilat ve Tasarım İşleyiş Planı 

  • Her şeyden önce eğer tadilat sırasında evde yaşamayı düşünüyorsanız sizi gürültülü ve malesef zorlu bir süreç beklediğini bilmelisiniz.  Ne kadar temiz çalışssak da işimiz inşaat, tadilat...
  • Tadilat için karar verdikten sonra bize mail yolu ile, telefonla (0232 347 77 01)  veya sitemizdeki başvuru formumuzdan ulaşıyorsunuz, sizden uygun bir saat için randevu alıyoruz. 
  • Beklentilerinizi dinliyor, ev dükkan mağaza veya işyeri tadilatı sırasında değişiklik yapılacak alanların veya banyo mutfak oda yatak odası salon mutfak vb mahallerin tadilatı için gerekli olan ölçüleri alıyor ve isteklerinizi öğreniyoruz.
  • Aynı zamanda ölçü alırken bizim de size önereceğimiz bazı şeyler olacaktır.
  • Size özel olarak istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan teklifimiz sunuluyor.
  • Fiyat teklifimiz eğer isterseniz alternatif seçeneklerle beraber size sunuluyor. 
  • Eğer fiyat konusunda anlaşmaya varırsak ufak bir tasarım sözleşmesi yapıp size 2d ve 3d görseller hazırlanıyor.
  • Karşılıklı olarak imzalanan sözleşmemizden sonra başlangıç ve bitiş tarihi net olarak belirleniyor. Tadilat aşamaları iş planı takvimi ile beraber size teslim ediliyor. 
  • Doğru firma ve konularında uzman ekiplerle çalışmanın rahatlığıyla sizin için keyifli bir tadilat süreci başlar. 
  • Belirlenen süre sonunda uygulamalarımızın kontroller yapılarak işimiz teslim edilir.

- Ürün seçimleri yapılırken önceden belirlenen zamanda (muhtemelen hafta sonu) sizi bulunduğunuz yerden alırız.
- Seramik, vitrifiye, armatürler, parkeler ve uygulamada tercih yapabileceğimiz bütün ürünler için alışverişe çıkılır.
- Aldığımız yere sizi geri götürüyoruz. 


0232 3477701 / 0232 3477701 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz veya buraya tıklayarak açılan sayfadan keşif istek formunu doldurabilirsiniz. İzmir içi keşif ücretsizdir.


Fe Tasarım ve İç Mimarlık dinamik ve deneyimli kadrosuyla inşaatın her alanındaki tüm gelişmeleri takip etmektedir. Çıkabilecek sorunlara yaklaşımıyla pratik ve yaratıcı çözümler getirmeyi hedeflemektedir.Müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçları dogrultusunda birikimlerimizi kaliteli projeler üreterek sunmaktayız. Danışmanlık ve projelendirme aşamasından başlayarak komple ev tadilatında, komple ofis ve dükkan tadilatında, komple ofis ve pansiyon tadilatında anahtar teslimine uzanan yolda tüm sorumluluğu üstümüze alarak ekonomik ve güvenilir "Anahtar Teslim Çözümler" sunmakla kalmıyor, anahtar teslimi tam olarak sizin istediğiniz görsel güzellikte ve zamanında teslim etmeyi teklif ediyoruz.