3D ÇİZİM

Evinizin, işyerinizin veya ofisinizin tadilatına başlamadan önce neye benzeyeceğini mutlaka görmek istersiniz. 3 boyutlu olarak göreceğiniz çizimden sonra isteklerinizin rahatınızı ve huzurunuz karşılayıp karşılanmayacağını görebilir ve buna göre tadilata başlamadan önce değişiklik yapabilirsiniz. Çizimler genellikle ücret karşılığı yapılmaktadır. Sadece çizim desteği alacaksanız size 2 kalitede çizim gösterilecektir. Bu çizimlerden istediğiniz kaliteyi tercih ederek ona göre fiyatlandırma yapabiliriz. 

 

3d modelleme; pc ortamında ilgili grafik programlarından faydalanarak,alanı olan çizimlere, yükseklik dolayısıyla hacim verilmesidir.Bu yöntem nesneyi her açıdan görmemize hatta içine girip gezmemize olanak sağlar. Bir çok çeşidi ve kullanıldığı alan vardır. Cg grafik‘in sonsuz dünyasının ilk aşamasıdır. 3d modelleme, Mimari sektörde daha henüz temeli atılmamış bir binada sizi gezintiye çıkarıp sahip olacağınız eviniz hakkında size fikir verirken, film sektöründe nesli tükenmiş dinazorları veya hiç var olmamış mitolojik canavarları, gerçekçi bir sunumla evimize getiriren, hayal dünyanızla sınırlı genişlikte bir yelpazedir.

 


Buraya TIKLAYARAK İzmir içi ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya bize 0232 347 77 01 / 0552 207 77 01 numaralı telefonlardan whatsapp dahil ulaşabilirsiniz.